Kova su terorizmu – vienas iš Europos Sąjungos šalių prioritetų. Prevencija, operatyvus keitimasis informacija, tarptautinis bendradarbiavimas ir reagavimas baudžiamojo teisingumo priemonėmis įvardijami kaip esminiai šios veiklos aspektai. Visgi kokių realių veiksmų būtų imamasi teroro išpuoliui įvykus mūsų šalyje?
Spalio 8 d. (penktadienį) kviečiame dalyvauti nemokamuose mokymuose „Pagalba terorizmo aukoms: ką svarbu žinoti“. Analizuosime ir diskutuosime šiomis temomis: emocinė parama nukentėjusiems nuo teroro aktų, institucinis bendradarbiavimas reaguojant į teroro aktus, nukentėjusių nuo teroro aktų apklausos: antrinė viktimizacija ir melo atpažinimas, teroro aktų nušvietimas: radikalizacija ir moralinės panikos aspektai.
Mokymų pradžia – 12.30 val. Orientacinė trukmė – 4 val. Vieta – Gedimino pr. 47, Vilnius.
Dalyvių skaičius yra ribotas, registracija – būtina. Registruotis kviečiame čia: https://bit.ly/39F9JWW
Pageidaujant bus išduodamas dalyvavimą mokymuose patvirtinantis pažymėjimas.
Mokymus organizuoja Nusikalstamumo prevencijos Lietuvoje centras. Mokymai yra ES pagalbos teroro aktų aukoms kompetencijų centro veiklos sudedamoji dalis. ES pagalbos teroro aktų aukoms kompetencijų centras yra Europos Komisijos finansuojamas projektas. Visos mokymuose išsakytos nuomonės laikomos vien tik mokymų lektorių ir dalyvių nuomonėmis, jos neišreiškia Europos Komisijos oficialios pozicijos.